Apie mus

Ponas ir ponia Taurieji

Tai internetinė juvelyrinių dirbinių parduotuvė, kurioje galėsite išsirinkti sau patinkančius papuošalus, užsisakyti vestuvinius žiedus ar susisiekti dėl individualios gamybos. Visi papuošalai pasieks jus iš pirmų rankų.

MB „Ponas ir ponia Taurieji“ turi ilgą priešistorę – 18 metų – būtent tokią patirtį turi juvelyras Ričardas, kurio darbus matote šios svetainės nuotraukose. Per tuos metus augo ne tik patirtis, bet ir užsakymų kiekis, klientų ratas bei pasitikėjimas. Šiandien išaugome į įmonę, kurioje Ričardas kartu su partnere Egle kuria jūsų svajonių papuošalus ir perduoda tiesiai iš gamintojo – juvelyro rankų. Didžiausias darbo įvertinimas yra sugrįžtantys klientai, kurie patikėję rekomendacijomis, su malonumu tęsia bendravimą ir renkasi mūsų kūrinius.

Esame juvelyrikos gaminių gamintojai, todėl atsakome už aukso papuošalų kokybę bei galime pasiūlyti gerą kainą. Juvelyras yra pagaminęs tūkstančius vestuvinių žiedų porų. Būtent vestuviniai žiedai yra jo „arkliukas“, kuris užtarnavo ypatingai gero juvelyro vardą. Didžiuojamės, kad mūsų gamybos vestuviniai žiedai bei kiti gaminiai puošia žmones ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, JAV, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje ir kitose šalyse.

Gaminame  ne tik svetainėje matomus modelius, bet ir jūsų pačių sugalvotus, individualius dizainus. Kviečiame užsukti į juvelyrikos saloną įsikūrusį Kauno senamiestyje pasitarti, pasižvalgyti arba įsigyti jau paruoštus gaminius.

 

   

Mūsų draugai: