389 Products

 • auksiniai papuosalai
  Turime
  400.00 

  Deimantų edukacijos metu sužinosite apie deimantų formavimąsi, bruožus, apdirbimą bei priežiūrą. Turėsite galimybę susipažinti su istorija bei gauti naudingų patarimų, į ką atkreipti dėmesį, renkantis deimantus.

  Trukmė – apie 2 val. (Pirma valanda skirta edukacijai su pavyzdžiais, likęs laikas klausimams ir diskusijoms).

  Atvykstame į sutartą vietą – įmonę ar šventės vietą.

  Deimantų edukaciją ves aukštosios juvelyrikos Ponas ir ponia Taurieji ženklo įkūrėja Eglė Žadeikienė.

  Daugiau informacijos suteiksime el. paštu info@taurieji.lt

  Kaina – 400 EUR

 • auksiniai papuosalaideimantu edukacija
  Turime
  750.00 

  Šiame išskirtiniame renginyje mes jungiame prabangą, skonį ir išsilavinimą, leisdami jums atrasti pasaulį, kuris slypi už deimantų blizgesio ir šampano burbuliukų. Renginį ves dvi savo srities ekspertės – deimantų specialistė Eglė Žadeikienė ir sertifikuota vyno bei šampano someljė Greta Miller.

  Eglė Žadeikienė, žinoma kaip deimantų ekspertė ir aukštosios juvelyrikos prekinio ženklo „Ponas ir ponia Taurieji” įkūrėja, vakarą pradės pasakojimu apie deimantus. Apie tai, koks akmuo yra deimantas, kodėl jis toks trokštamas ir kodėl jis laikomas prabangos ženklu. Išsiaiškinsime, kas nutinka jei perkame deimanto pavadinimą, bet ne patį deimantą. Eglė atvirai pasidalins praktiniais patarimais, kaip atpažinti tikrąjį akmenį tarp daugybės pasiūlymų rinkoje, kaip juos pirkti, į ką atkreipti dėmesį ir kaip nepadaryti klaidų.

  Po deimantų kelionės „Moterų šampano būrelio” įkūrėja Greta Miller įves į šampano skonių pasaulį. Turėsite progą ragauti keturis skirtingus šampanus – nuo tradicinio Non – vintage iki elegantiško Rosè. Sužinosite apie šampano gamybos technologiją, vynuogių veislių charakteristikas ir svarbą. Degustacijos metu atrasite sau patinkantį šampano skonį.

  Renginį užbaigs laisvos formos diskusija, kuri leis dar labiau įsitraukti į deimantų ir šampano pasaulį. Vakaras bus pripildytas nuostabių skoninių patirčių, įdomių istorijų ir akimirkų, kurios paliks neišdildomą įspūdį visiems dalyvaujantiems.

  Atvykstame į sutartą vietą – įmonę ar šventės vietą. Renginio trukmė 3 – 4 val. + laikas diskusijai.

  Kaina  750 Eur | 10 žmonių kompanijai, papildomas šampanas derinamas atskirai.
  * Didesnei grupei žmonių kaina derinama individualiai.

  Daugiau informacijos suteiksime el. paštu info@taurieji.lt

 • Raudono siūlo apyrankė
  Turime
  119.00 

  Raudono siūlo apyrankė, dekoruota rankų darbo pakabuku su deimantu. Aukštos kokybės deimantas su sertifikatu. Ilgis reguliuojamas. Pakabukas pagamintas iš raudono aukso.

 • apyranke su deimantuapyranke su deimantu pakabuku
  Turime
  69.00 

  Juodo siūlo apyrankė, dekoruota rankų darbo pakabuku su deimantu. Aukštos kokybės deimantas su sertifikatu. Ilgis reguliuojamas. Pakabukas pagamintas iš raudono aukso.

 • auksine apyranke su deimantaisAuksine apyranke su briliantais
  Turime
  460.00 

  Auksinė apyrankė su aukštos kokybės deimantu. Deimantas yra su kokybę patvirtinančiu sertifikatu. Pagaminta iš balto aukso.

 • auksine apyranke su deimantaisTennis briliantu apyranke
  Turime
  1,950.00 

  Auksinė apyrankė „tennis“ su inkrustuotais aukštos kokybės deimantais. Deimantai yra su kokybę patvirtinančiu sertifikatu. Pagaminta iš balto aukso.

 • Raudono siūlo apyrankė
  Turime
  217.00 

  Raudono siūlo apyrankė, dekoruota deimantais inkrustuotu smulkiu kryželiu. Deimantai turi kokybę patvirtinantį sertifikatą. Kryželis pagamintas iš balto aukso.

 • Raudono siūlo apyrankė
  Turime
  217.00 

  Raudono siūlo apyrankė, dekoruota deimantais inkrustuotu smulkiu kryželiu. Deimantai turi kokybę patvirtinantį sertifikatą. Kryželis pagamintas iš geltono aukso.

   

 • Turime
  980.00 

  Auksinė apyrankė su aukštos kokybės deimantu. Deimantas yra su kokybę patvirtinančiu sertifikatu. Pagaminta iš balto aukso.

 • tennis apyranke su briliantaistennis apyranke su briliantais
  Turime
  5,900.00 

  Auksinė apyrankė „tennis“ su inkrustuotais aukštos kokybės deimantais. Deimantai yra su kokybę patvirtinančiu sertifikatu. Pagaminta iš balto aukso.

 • deimantu kryzelisBriliantu kryzelis su grandinele
  Turime
  1,100.00 

  Juvelyro rankų darbo auksinis kryželis su aukštos kokybės deimantais. Deimantai yra su kokybę patvirtinančiu sertifikatu. Pakabukas ir grandinėlė pagaminti iš balto aukso.

 • smaragdu kryzelissmaragdu kryzelis
  Turime
  950.00 

  Juvelyro rankų darbo auksinis kryželis su aukštos kokybės smaragdais. Smaragdai yra su kokybę patvirtinančiu sertifikatu. Pakabukas ir grandinėlė pagaminti iš geltono aukso.